• Wpisów: 53
  • Średnio co: 34 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 17:37
  • Licznik odwiedzin: 3 665 / 1851 dni
 
mileycyruscm
 
Ostatnio w Internecie huczało od plotek na temat rzekomego koncertu Miley w Krakowie. Niektóre strony podawały nawet informację, że jest to już potwierdzony fakt lub „negocjacje dobiegają końca”. Jednak z przykrością musimy Was poinformować, że jest to nieprawda i plotka ta została zdementowana. Poniżej artykuł:

   Zaplanowane na czerwiec otwarcie Kraków Areny w Czyżynach i związana z tym impreza inauguracyjna rozpala wyobraźnie nie tylko mieszkańców Krakowa, ale i mediów. Kilka dni temu pojawiły się informacje o tym, że główną gwiazdą tego wieczoru ma być Miley Cyrus. Wszystko wskazuje jednak na to, że to zwykła kaczka dziennikarska.
   – To obecnie nasza najbardziej chroniona informacja – mówiła we wrześniu w rozmowie z nami Małgorzata Przedrzymirska, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Miasta, pytana o to, kto wystąpi na imprezie otwarcia.

   – Dla nas to wydarzenie jest niezwykle ważne, dlatego toczące się rozmowy w tej sprawie chcemy przeprowadzić w ciszy i spokoju. Liczymy na to, że będzie to impreza godna Krakowa i otwarcia tak dużej inwestycji.

   Ciszy i spokoju wokół tego wydarzenia już na pewno nie będzie. Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z fanów byłej gwiazdy Disneya zapytał na portalu ask.fm o to, czy Miley wystąpi w Krakowie 25 czerwca 2014 roku. Vevo Polska nie dało jednoznacznej odpowiedzi, pisząc, że „w każdej plotce jest ziarno prawdy i tego się trzymajmy”.

   I się zaczęło. Media, powołując się na „ludzi z branży muzycznej” podsycają informacje o tym, jakoby Cyrus miała wystąpić na Kraków Arena w dniu jej otwarcia. Dodatkowo na niemalże 100 procent można być pewnym, że gwiazda wystąpi w Polsce. Tę informację potwierdził polski fanpage wokalistki: – (…) Zapewniamy, że nie rzucamy słów na wiatr i jeżeli mówimy, że koncert będzie, to mamy 100 pewność pewność, że będzie. Mimo wszystko trzeba jeszcze czekać na oficjalne potwierdzenie organizatora, ale jak widzicie chcemy się z wami dzielić nowinami nawet wcześniej niż wolno nam było powiedzieć – napisali administratorzy strony na Facebooku 31 grudnia.

   Co na to ARM? – Marzymy, żeby gwiazda takiego formatu u nas wystąpiła, jednak nie są prowadzone żadne rozmowy z Miley Cyrus. Nie wiem, skąd taka plotka wyszła, ale na pewno nie z Agencji Rozwoju Miasta – twierdzi Małgorzata Przedrzymirska z ARM. Krakowskie Biuro Festiwalowe jeszcze jaśniej stawia sprawę: – Dementujemy tę informację, nie ma mowy, aby Cyrus wystąpiła na otwarciu Kraków Arena – powiedziała Aleksandra Śpiewak, Kierownik Działu Mediów Elektronicznych i PR w Krakowskim Biurze Festiwalowym.

   Zdaniem krytyków muzycznych, Cyrus w 2013 wydała świetną płytę, jednocześnie mocno zmieniając swój wizerunek z „grzecznej” dziewczynki, którą jej fani mogli oglądać w produkcjach Disneya, na kobietę, która w pełni korzysta nie tylko ze swoich warunków głosowych czy umiejętności pisania tekstów.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego